Środa, 29 maja 2024

10 najważniejszych artykułów biurowych dla nowej firmy

21 sierpnia 2020

Rozmawialiśmy o tym, jakie materiały biurowe powinien kupić nowy biznes.  Co sądzisz o naszej liście?

1. Papier

Bez względu na to, czy jest to zwykły papier do drukarki, papier z fantazyjną głowicą, czy też papier, który zaczyna się od litery T (i nigdy nie może się skończyć), każde biuro potrzebuje dużo papieru do oprawienia.

2.  Notatniki

Smartfony i tablety są świetne, ale notatniki są nadal królem szybkiego notowania (i nie są nieprawidłowo autokorektyczne).

3. Dzienniki

Dzienniki są również zagrożone przez nowe technologie.  Ale gruby dziennik lub organizator na biurku mówi, że osoba, do której należy, jest zajęta, zdolna i ma kontrolę.

4. Długopisy

Jak garnitury, długopisy mówią coś o swoich właścicielach.  Masz mnóstwo punktów kulistych i zakreślaczy do codziennego użytku, ale zabierz fantazyjnego na ważne spotkanie.

5. Kleiste notatki

Doskonale nadają się do zostawiania wiadomości dla współpracowników, są też świetne jako zakładki do robienia notatek do projektów i badań.

6. Zszywacze

Tak, zszywacze są dobre do trzymania dokumentów razem.  Ale zapytaj każdego, a on powie, że załadowanie jednego sprawi, że poczujesz się jak rewolwerowiec w zachodnim filmie.

7.  Pliki i foldery

Pliki i foldery sprawiają, że biuro wygląda na zajęte.  Nawet jeśli nie masz jeszcze czym ich zapełnić, miej je na wystawie, aby Twój nowy biznes wyglądał na udany.

8. Koperty

Kiedy firma inwestuje w dobrej jakości koperty, pokazuje to, że traktuje te małe rzeczy poważnie.   Nie oszczędzaj na tym, co wysyłasz.

9. Klej i taśma klejąca

Jeśli wysyłasz poufne materiały na poczcie, użyj kleju i taśmy klejącej do zaklejenia paczki.  Im bezpieczniej będzie wyglądać, tym bardziej zadowolony będzie klient.

10.  Niszczarka

Nigdy, przenigdy nie wkładaj poufnych dokumentów lub rzeczy z adresami do kosza.  Zawsze rozdrabniaj je najpierw, aby chronić siebie i swoich klientów.

Tak, zgadzam się. Każde biuro nadal potrzebuje dokumentów. A co jeśli nie ma prądu i wszystko skończyło się na bateriach, to trzeba to gdzieś zapisać. Pojemnik na surowce wtórne równie z się przyda

Myślę, że zaufane stare tace na papier powinny dostać szanse, nienawidzę myśleć, jak moje biurko będzie wyglądać bez nich!

Sprawdź również: Jak wybrać odpowiednią niszczarkę?